Кантакты

Маліноўскі Аляксей Васільевіч

Генеральны дырэктар

Тэлефон прыёмнай: +375 (17) 363 78 32

Графік асабістага прыёму грамадзян

Кабінет20
Дні прыёмупершая серада месяца, з 14.00 да 17.30

Заўвага:

Папярэдні запіс на асабісты прыём ажыццяўляецца па нумары: 8 (017) 363 78 32.

  

КІРАЎНІЦТВА

Першы намеснік генеральнага дырэктара

Уласік Сяргей Рыгоравіч
Тэлефон+375 (17) 270 25 35
Графік асабістага прыёму грамадзян
Кабінет24
Дні прыёмуапошні панядзелак месяца, з 14.30 да 17.30

Заўвага: 

Папярэдні запіс на асабісты прыём ажыццяўляецца па нумары: 8 (017) 363 78 32.

  

Намеснік генеральнага дырэктара па развіццю

Ракава Алена Анатольеўна
Тэлефон+375 (17) 270 60 52
Графік асабістага прыёму грамадзян
Кабінет39
Дні прыёмупершы чацвер месяца, з 14.00 да 17.00

Заўвага: 

Папярэдні запіс на асабісты прыём ажыццяўляецца па нумары: 8 (017) 363 78 32.

  

Намеснік генеральнага дырэктара па агульных пытаннях і ідэалагічнай рабоце

Стрэх Артур Вiктаравiч
Тэлефон+375 (17) 270 29 32
Графік асабістага прыёму грамадзян
Кабінет29
Дні прыёмупершы чацвер месяца, з 14.00 да 17.00

Заўвага: 

Папярэдні запіс на асабісты прыём ажыццяўляецца па нумары: 8 (017) 363 78 32.

  

Намеснік генеральнага дырэктара па эканоміцы і фінансах

Якаўлеў Вячаслаў Генадзьевіч
Тэлефон+375 (17) 270 37 53
Графік асабістага прыёму грамадзян
Кабінет23
Дні прыёмутрэцяя серада месяца, з 14.00 да 17.30

Заўвага: 

Папярэдні запіс на асабісты прыём ажыццяўляецца па нумары: 8 (017) 363 78 32.

  

Галоўны бухгалтар

Жукавец Таццяна Міхайлаўна
Тэлефон+375 (17) 270 25 40
Графік асабістага прыёму грамадзян
Кабінет22
Дні прыёмутрэцяя серада месяца, з 14.00 да 17.30

Заўвага: 

Папярэдні запіс на асабісты прыём ажыццяўляецца па нумары: 8 (017) 363 78 32.

  

Намеснік генеральнага дырэктара-галоўны інжынер

Кішковіч Аляксандр Паўлавіч
Тэлефон+375 (17) 357 20 70
Графік асабістага прыёму грамадзян
Кабінет40
Дні прыёмудругая серада месяца, з 9.00 да 11.30

Заўвага: 

Папярэдні запіс на асабісты прыём ажыццяўляецца па нумары: 8 (017) 363 78 32.

  

СТРУКТУРНЫЯ ПАДРАЗДЗЯЛЕННІ

Назва падраздзялення

Тэлефон

Прыёмная

загадчык канцылярыяй-сакратар прыёмнай кіраўніка Чэрнік Іна Іванаўна

+375 (17) 363 78 32

Упраўленне эканомікі, планавання і фінансаў

начальнік Упраўлення Цітова Наталля Міхайлаўна

+375 (17) 270 22 91

Аддзел бухгалтарскага ўліку і справаздачнасці

начальнік аддзела-галоўны бухгалтар Жукавец Таццяна Міхайлаўна

+375 (17) 270 15 46

+375 (17) 270 25 40

Аддзел арганізацыйна-кадравай работы і карпаратыўнага кіравання

начальнік аддзела Пархамовіч Вольга Сяргееўна

+375 (17) 270 27 12

Юрыдычны аддзел

начальнік аддзела Кажадуб Аляксандр Васільевіч

+375 (17) 270 16 93

+375 (17) 270 33 43

Аддзел інфармацыйных тэхналогій

начальнік аддзела Дылеўская Марына Генадзьеўна

+375 (17) 270 58 91

Аддзел інжынернай падрыхтоўкі

начальнік аддзела Турко Таццяна Уладзіміраўна

+375 (17) 317 12 16

Каштарысны аддзел

начальнік аддзела Міхед Наталля Валяр'янаўна

+375 (17) 317 16 77

Упраўлення праектнага інжынірынгу

намеснік начальніка Упраўлення Шчэрба Сяргей Аляксандравіч

+375 (17) 259 43 29

Упраўлення лабараторных выпрабаванняў і геадэзічных пошукаў

начальнік Упраўлення Сыцько Яўген Сяргеевіч

+375 (17) 270 51 14

+375 (17) 270 69 30

Аддзел знешнеэканамічных сувязяў

начальнік аддзела Касянік Алёна Генадзьеўна

+375 (17) 399 00 95

Аддзел каардынацыі будаўніцтва

начальнік аддзела кароткі Дзмітрый Пятровіч

+375 (17) 270 84 32

Упраўленне знешнеэканамічных сувязяў і каардынацыі будаўніцтва

начальнік Упраўлення Купка Марыя Іванаўна

+375 (17) 397 29 31

Упраўленне рэалізацыі будаўнічых праектаў

начальнік Упраўлення Мельнік Таццяна Віктараўна

+375 (17) 270 14 63

Служба «Праектны офіс»

кіраўнік службы Няхай Таццяна Міхайлаўна

+375 (17) 357 20 70

Аддзел комплекснага праектавання

начальнік аддзела Бурка Кацярына Аляксандраўна

+375 (17) 259 43 24

Аддзел аналізу і кантролю

начальнік аддзела Юшкевіч Таццяна Сяргееўна

+375 (17) 270 72 35

+375 (17) 270 19 54

Аддзел атэстацыі кампетэнтнасці персаналу

начальнік аддзела Аблаказава Наталля Уладзіміраўна

+375 (17) 270 75 25

Аддзел атэстацыі юрыдычных асоб і індывідуальных прадпрымальнікаў

начальнік аддзела Лукашова Ала Аляксееўна

+375 (17) 270 59 96

Аддзел сертыфікацыі

начальнік аддзела Цвірко Таццяна Баляславаўна

+375 (17) 270 48 17

Аддзел інфармацыйна-выдавецкіх паслуг

начальнік аддзела Брянцева Вольга Іванаўна

+375 (17) 270 39 20

Упраўленне навукова-аналітычнай працы і дзелавога навучання

начальнік Упраўлення Рудая Наталля Уладзіміраўна

+375 (17) 399 00 69

Аддзел гаспадарчага забеспячэння

начальнік аддзела Міхневіч Аляксандр Віктаравіч

+375 (17) 270 10 82

Кафэ

загадчык кафэ Зобніна Галіна Генадзьеўна

+375 (17) 270 37 25